Hozir o'qish
Mijia Mirror Dashcam - teskari kamera bilan yozuvchi

Mijia Mirror Dashkam

Yo'l harakati xavfsizligi va avtomobil registratorlari, ayniqsa, Rossiyada muhim mavzu. Har bir hozir va keyin veb-saytida rus haydovchilarining virtuozligini namoyish etadigan yangi filmlar mavjud. Avtoulovning mashinasi sug'urta kompaniyasiga qarshi kurashda samarali yordam berishi va voqea davomida biz aybdor emasligimizni tasdiqlaydi. Xiaomi yangi rekord ko'zgusini taqdim etdi, Mijia Mirror Dashkam. Biroq, ehtiyot bo'ling, chunki ba'zi mamlakatlarda mashinada kameralar taqiqlanadi, masalan, Avstriya va Shveytsariya.

Mijia Mirror Dashkam

Xiaomi oynasidagi aqlli 5 va 854 x 480 o'lchamlari bilan IPS sensorli ekrani mavjud. Old kamerada Sony IMX323 f / 1.8 dekorasi bilan linzalar mavjud. Ko'rinish burchagi 160 daraja. Qizig'i shundaki, yangi xususiyat - orqa kamerani sotib olishning ixtiyoriy variantidir.  Pole widzenia wynosi  138 stopni i jest wodoodporna IPX7. Podczas cofania lusterko automatycznie przełączy się na obraz z tyłu. Obie kamery mogą jednocześnie nagrywać i robić zdjęcia w rozdzielczości 720p. Nie straszny im mróz i upadły, działają bez problemu w temperaturach od  -20 ° C do + 70 ° C.

Mijia Mirror Dashkam

Mijia Mirror Dashcam posiada wbudowany  akumulator o pojemności  470mAh, tradycyjnie jak w większości akcesorii samochodowych ładowanie odbywa się poprzez gniazdo zapalniczki. Qayd qilingan videolarni saqlab qolish uchun u qo'llab-quvvatlaydi karty microSD od 16 GB do 64 GB klasy 10. Urządzenie łączy się z aplikacją Mijia przez Wi-Fi. Zarówno filmy jak i nagrania można oglądać za pomocą aplikacji w czasie rzeczywistym. Dodatkowo za pośrednictwem aplikacji można również zapisać zdjęcie i film w pamięci smartfona aby zachować kluczowe dowody. Oprócz przycisków dotykowych można również sterować za pomocą głosu, jednak oczywiście nie w języku polskim. Po wypowiedzeniu komendy urządzenie potrafi wykonać zdjęcie. Rozpocząć krótki film, zarówno z kamery przedniej jak i znajdującej się z tyłu lub przełączyć się w tryb cofania i wyświetlić obraz znajdujący się za pojazdem.

Shuningdek qarang

Mijia Mirror Dashkam

Użytkownicy nie muszą usuwać seryjnych lusterek wstecznych, które są montowane w samochodzie. Inteligentne lusterko od Xiaomi można po prostu przymocować do niego za pomocą dołączonych pasków zaciskowych.

Mijia Mirror Dashcam będzie dostępny od 16 czerwca. Cena za lusterko to 399 juanów, $62. Kamera tylnia to koszt 99 juanów, $15 i jest opcjonalna. 

Yuqoriga o'ting